Kasutatakse erinevates kohtades kuid värvikihi paksus on tunduvalt suurem (1,5-2 mm)- vastavalt põranda koormusele. Masskatete kasutusala ulatub toiduainetööstusest kuni abiruumideni välja ehk siis kõikjal kus on tähtis hügieen ja vastupidavus. Masskatete värvivalik on suur ning lisades veel masskattele mosaiik värvihelbeid on võimalus teha väga dekoratiivsed põrandaid, treppe, garaaze jne. mis sobivad üldkasutatavatesse hoonetesse.

Kahekomponentsed isetasanduvad epoksiidmassid. Suurt keemilist ja mehaanilist koormust saavad vanad ja uued betoonpõrandad tööstus-, lao- ja remondiruumides nagu näiteks paberimasinahallid, kärukoridorid ja üldse suure punktkoormuse all olevad betoonpõrandad.

Taluvad hästi tugevat kulutust, vett, õlisid, rasvu, kemikaale, mitteoksüdeeruvate hapete lahuseid, leeliste ja soolade lahuseid. Oksüdeeruvate hapete ja pleegitavate kemikaalide pritsmeid taluvad vaid ajutiselt. On saadavav vastupidavustabel erinevatele kemikaalidele. Ei talu järske ja korduvaid temperatuurikõikumisi.